У Чернігові планують утричі збільшити виплати породіллям
16 січня виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив зміни до Програми підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2023-2027 роки.
Тепер їх мають затвердити депутати міської ради на найближчій сесії.
Згідно з оновленнями, передбачено суттєве збільшення матеріальної допомоги для породіль. Планується, що суми виплат становитимуть:
– 15 000 гривень при народженні першої дитини (раніше – 5 000 гривень);
– 30 000 гривень при народженні другої дитини (раніше – 10 000 гривень);
– 60 000 гривень при народженні третьої і більше дитини (раніше – 20 000 гривень).
Зміни до Програми внесені за зверненням ініціативної депутатської групи Чернігівської міської ради VIII скликання: Галини Леник та Руслана Волока («Рідний дім»), Ірини Соломахи («Європейська солідарність»).
Програма підтримки народжуваності діє у Чернігові з 2017 року та спрямована на покращення демографічної ситуації у місті. Запропоновані зміни – це ще один важливий крок до підтримки молодих сімей та стимулювання народжуваності.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Головне фото ілюстративне з мережі Інтернет
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.