Бахмацька поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях
Ввечері 1 січня до поліції надійшло повідомлення про те, що у Бахмацькій громаді поблизу залізничної станції потяг збив людину.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського райуправління поліції.
Поліцейські встановили, що 45-річний чоловік рухався вздовж залізничної колії, у цей час у попутному напрямку по колії рухався потяг, який здійснив наїзд на чоловіка.
Внаслідок зіткнення потерпілий зазнав тілесних ушкоджень та був госпіталізований до лікарні.
За цим фактом слідчий поліції відкрив кримінальне провадження за ч. 2 ст. 276 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного).
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35
Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30
Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.
«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37
На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34
Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.