Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 04:58:29

Поліція Прилуччини розшукує зниклу 12-річну дитину

13.12.2024   17:40Агенцiя

Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення від жінки про зникнення її неповнолітнього сина - Бороди Максима Олеговича, 2011 року народження, жителя міста Прилуки.

 Зі слів матері, хлопець вчора пішов гуляти з друзями і дотепер місце його знаходження не відоме.

Прикмети зниклого: зріст 170 см, повної тілобудови, волосся русяве коротке.

Був одягнений: темні спортивні штани, зимова темна куртка, шапка синьо-білого кольору в смужку, чорні черевики.

Громадян, які володіють будь-якою інформацією, яка допоможе встановити місцеперебування дитини, зображеної на фото, поліція просить повідомити за телефонами: 0957255620 або 102. Не залишайтеся байдужими.




 

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини