Рятувальники Чернігівщини 102 рази залучалися до ліквідації пожеж та проведення інших невідкладних робіт
Упродовж минулого тижня (з 25 листопада по 02 грудня 2024 року) вогнеборці ліквідували 42 пожежі, з яких: 36 у житловому секторі, 2 на об’єкті, 1 на транспорті, 1 у природній екологічній системі та 2 інші.

Піротехнічні підрозділи 23 рази залучалися до дій за призначенням. У встановленому порядку вилучено, перевезено та знищено 41 вибухонебезпечний предмет.
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 37 разів залучалися для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт.
Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35
Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30
Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.
«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37
На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34
Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.