Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 листопада, 15:30:27

Освіта, енергонезалежність, фізична та інформаційна безпека: В’ячеслав Чаус ознайомив представників Бундестагу з реальною обстановкою в області

18.09.2024   11:32Агенцiя

Чисельна делегація представників Бундестагу вчора відвідала Чернігівщину, оглянула підвал школи Ягідного та інші місця воєнних злочинів агресора в області. Опісля начальник ОВА В’ячеслав Чаус розповів депутатам, радникам та керівникам офісів парламентарів хронологію подій та поточний стан області.

Серед уточнюючих запитань – розвиток освіти. Голова ОДА акцентував на значному зростанні охоплення очною освітою цьогоріч. Це стало можливим завдяки покращенню безпекових умов у закладах – побудові, ремонті укриттів за кошт держави, місцевих бюджетів та міжнародних партнерів.

    Звісно, два роки пандемії та третій рік повномасштабної війни дуже відобразилися на якості освіти в регіоні. Та, як на мене, освітні втрати все ж наздогнати можна. Важко наздогнати соціалізацію. До прикладу, діти, які зараз пішли в 4 клас, жодного разу не збиралися разом, – акцентував В’ячеслав Чаус.

Складна ситуація в області з енергетикою. Щоденні обстріли прикордоння знищують повітряні ЛЕП.

    Наразі без електроенергії 1700 споживачів на прикордонні. Часом ця цифра сягає 42-45 тисяч. Наші енергетики роблять неймовірне, але щоразу це робити складніше», – зауважив начальник ОВА. – «Альтернативна енергетика – те, що врятує нас у майбутньому. Генератори – це тимчасове рішення. Ми потребуємо когенераційних установок, блочно-модульних котелень, – зазначає очільник ОВА.

Значно ускладнює роботу в усіх галузях – робота російських ІПСО.

    Ягідне – це фейк. Буча, Ірпінь.... та інші місця масових вбивств та катувань цивільних українців російською армією. Усе – фейк», – такі меседжі досі розносить по світу пропаганда рф. Це гальмує реакцію на очевидний тероризм, – наголошує В’ячеслав Чаус.

На що депутат німецького Бундестагу Нільс Грюндер зауважив: «Побачене справді вражає. Кожен з делегації робитиме все, аби поширити реальні відомості про те, що відбувається зараз насправді».

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські спільно з СБУ перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 14:23

Правоохоронці викрили 36-річного жителя Чернігова, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

На Чернігівщині з робочим візитом – нова представниця УВКБ ООН в Україні Бернадетт Кастель-Голлінгсворт 13:42

Представниця Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні Бернадетт Кастель-Голлінгсворт зустрілася з командою Чернігівської ОВА. Насамперед начальник ОВА В’ячеслав Чаус подякував за всю допомогу від організації.

Координаційна нарада керівників правоохоронних органів відбулася в Чернігівській обласній прокуратурі 13:21

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Дейнеки відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів області щодо ефективної взаємодії у сфері протидії злочинності в умовах триваючої збройної агресії проти України.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:33

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Понад півтори сотні малюків народилися в жовтні у Чернігові 11:52

У жовтні 2025 року в Комунальному некомерційному підприємстві «Чернігівський пологовий будинок» Чернігівської міської ради з’явилося на світ 156 дітей — 71 дівчинка та 85 хлопчиків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини