Робота без бар’єрів: облаштування робочих місць для людей з інвалідністю за кошти держави
До 106,5 тис. грн можуть сьогодні отримати роботодавці від служби зайнятості за облаштування робочих місць працевлаштованих людей з інвалідністю.
Зокрема на Чернігівщині у поточному році цією компенсаційною програмою скористалися 19 роботодавців. Серед них є як великі компанії, так і представники малого та середнього бізнесу. Один з них – ніжинський підприємець Сергій Константиненко, який працює у сфері торгівлі.
Робоче місце менеджера (управителя), на яке було працевлаштовано людину з інвалідністю, обійшлося роботодавцю в 106,2 тис. грн – довелося придбати ноутбук, принтер, мобільний телефон, комп’ютерний стіл, офісне крісло. Та ці витрати завдяки участі у програмі перетворилися для підприємця на інвестиції, оскільки були компенсовані службою зайнятості.
Подати заяву на отримання компенсації за облаштування робочого місця людини з інвалідністю можна онлайн – через портал Дія https://is.gd/NSXwdS Детальніше про послугу https://is.gd/JODgcr
За консультаціями звертайтесь на наш канал онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv
Чернігівський обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.