Про реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій в січні-липні 2024 року
Протягом січня-липня 2024 року суб'єкти господарювання Чернігівського області зареєстрували у податковій службі 3458 одиниць касової техніки, що на 1017 більше, ніж за відповідний період минулого року.
Платники податків надають перевагу програмним реєстраторам розрахункових операцій – з початку року зареєстровано 2581 касовий апарат "у смартфоні". Класичних реєстраторів розрахункових операцій зареєстровано 877.
У липні 2024 року представники бізнесу підключили 373 програмних реєстраторів розрахункових операцій та 1162 звичайних реєстраторів розрахункових операцій .
Звертаємо увагу, що податкова служба пропонує безкоштовні програмні реєстратори розрахункових операцій. Це можливо зробити встановивши відповідні програми на комп'ютер, ноутбук, смартфон та будь-які інші гаджети, що працюють на платформах WEB, Android, iOS та Windows. Докладно про їх функціонал можна ознайомитись за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/prezentatsiyni-materiali/681168.html.
Детальна інформація та роз'яснювальні матеріали щодо підключення і роботи із програмним забезпеченням ДПС – за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.
Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.