На прикордонні Чернігівщини росіяни обстріляли будинок мирних мешканців: поліція задокументувала наслідки воєнного злочину
Вчора вдень російські загарбники поцілили ударним дроном у будинок мешканки села Новгород-Сіверської громади однойменного району.
Внаслідок вибуху пошкоджено дах та вікна будинку, а також паркан навколо нього. Господиня саме поралася по господарству, але дивом вціліла.

Поліція зафіксувала наслідки ворожої атаки та зібрала докази чергового воєнного злочину окупантів.
За фактом атаки на цивільне помешкання поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 статті 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни).
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.