Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 вересня, 16:54:09

Нові методи лікування впроваджують чернігівські військові медики

27.12.2012   16:08

Медики 407-го Чернігівського військового шпиталю підбили підсумки своєї діяльності за 2012 рік.

За словами тимчасово виконуючого обов'язки начальника медичної частини шпиталю підполковника медичної служби Миколи Бойка, цього року військові лікарі надали допомогу понад п'яти тисячам військовослужбовців, ветеранам Збройних Сил України та війни, членам їхніх родин, а також жителям обласного центру.

- Лікарі нашого закладу впроваджують нові методи лікування, - повідомив підполковник Бойко, - Зокрема, під час лікування хворих, ми широко використовуємо дуплексне сканування судин організму людини та ендоскопічне лікування. Крім того, буквально на днях, медики хірургічного відділення успішно впровадили застосування пластин з кутовою стабільністю для металоостеосинтезу, - далі сказав він.

Відтепер, завдяки новому обладнанню військові лікарі можуть надійно лікувати переломи кісток різної складності та запобігати появі непередбачуваних ускладнень.

- Такі методи лікування активно використовують провідні клініки
світу, - наголосив медик, - Спеціалісти нашого госпіталю регулярно підвищують свої професійні навички та рівень знань, навчаючись в провідних клініках  нашої держави.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини