Поліція розслідує обставини дорожньо-транспортної пригоди, в якій травмувався мотоцикліст
Вчора до Чернігівського райуправління поліції надійшло повідомлення про те, що в Чернігові на перехресті вулиць
Лісковицька та Київське шосе автомобіль «ВАЗ» зіткнувся з мотоциклом. Внаслідок інциденту постраждав 32-річний мотоцикліст, його госпіталізували.
![]()
На місці події працювала слідчо-оперативна група Чернігівського райуправління поліції.
Поліцейські встановили, що автомобіль «ВАЗ» під керуванням 73-річного пенсіонера на перехресті вулиць Лісковицька та Київське шосе, повертаючи ліворуч, не надав переваги в русі мотоциклу, який рухався назустріч.
Внаслідок ДТП 32-річний мотоцикліст зазнав тілесних ушкоджень та був госпіталізований до лікарні.
За цим фактом поліція розслідує кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху).
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54
Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.
Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33
Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.
За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11
За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.
Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43
Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.