Засуджено до 5 років позбавлення волі чоловіка, який розбив голову співмешканці підсвічником.
Подія мала місце в одному з сіл Чернігівського району Ріпкинської селищної ради.
Згідно обставин справи, чоловік прийшов до своєї співмешканки, проігнорувавши заборонний припис на перебування за адресою її проживання оскільки вже вчиняв домашнє насильство, та перебуваючи в стані сп’яніння в ході сварки наніс удари по голові кулаком та фарфоровим підсвічником, заподіявши тілесні ушкодження у виді відкритої черепно-мозкової травми та вдавленим переломом тім'яної кістки зліва.
Підозрюваного затримали, йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Потерпіла була госпіталізована до Чернігівської обласної лікарні де перебувала на лікуванні.
За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської окружної прокуратури справу скеровано до суду за фактом заподіяння умисного тяжкого тілесного ушкодження небезпечного для життя в момент заподіяння за ч. 1 ст. 121 Кримінального Кодексу України.
Вироком суду обвинуваченого визнано винним та, з урахуванням позиції потерпілої, призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.
Крім того, задоволено позов прокурора і стягнуто з обвинуваченого витрати лікарні на лікування потерпілої в сумі 23 тисячі гривень.
Чернігівська окружна прокуратура
Останні новини Чернігівщини
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».
Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09
Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.
Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35
З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.
Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14
У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.