Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 16:40:16

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

27.12.2012   09:57

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 26 грудня по 08 годину 27 грудня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 3 пожежі в житловому секторі. Врятовано 1 людину.

1. Пожежа в житловому секторі Чернігівський район, с. Новоселівка, вул. Шевченка О 21 год. 51 хв.сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено перекриття на площі 10 кв.м, пошкоджено стіни та майно. Ймовірна причина – коротке замикання електромережі. Збиток – 50 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, с. Горностаївка, вул. Миру О 00 год. 50 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено будинок та покрівлю, перекриття сусіднього житлового будинку. Причина – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збиток – 30 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі м. Бахмач, вул. Жовтнева, 29 О 01 год. 35 хв. сталася пожежа в квартирі двохповерхового житлового будинку. Вогнем знищено диван, пошкоджено майно. Причина та збитки встановлюються. Врятовано господаря та матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.


Інші повідомлення:

Станом на 06 год. 00 хв. 27 грудня 2012 року для розчистки автодоріг на території області задіяно 21 одиниця спеціальної техніки та 27 працівників, з них на дорогах державного значення 6 одиниць техніки та 10 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.