Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 листопада, 15:49:21

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі

12.07.2024   16:12Агенцiя

11 липня близько 17-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на трасі М-02 « Кіпті-Глухів-Бачівськ» поблизу Батурина сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинула людина.

На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції та слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту обласної поліції.

Правоохоронці встановили, що 49-річний водій автомобіля «ЗІЛ», рухаючись разом з пасажиром, у зв'язку з поломкою вказаного транспортного засобу, зупинився на автодорозі, де чоловіки проводили ремонтні роботи. В цей час в попутному напрямку, в бік села Кіпті, рухався вантажний автомобіль «MAN» під керуванням 49-річного мешканця міста Тернопіль. Водій цієї вантажівки не врахував дорожньої обстановки, не вибрав безпечного інтервалу при об’їзді перешкоди та здійснив наїзд на 46-річного пасажира «ЗІЛа».

Від отриманих травм чоловік помер на місці події.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчий поліції відкрив кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого).

Триває досудове розслідування.

Поліція звертається до свідків ДТП – якщо вам що-небудь відомо про обставини цієї події, прохання телефонувати за номером (063)-574-90-09 або 102.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Корюківщину відвідали заступники двох міністрів: у фокусі – забезпечення життєдіяльності прикордоння 13:34

Сьогодні на Чернігівщині перебували заступник міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін та заступник міністра фінансів Дмитро Самоненко.

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму знайомому 12:51

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 44-річному містянину.

RELEVE: французька підтримка розвитку громад області триває 12:10

У Чернігівській ОВА 30 жовтня відбулася робоча зустріч із представниками Французького агентства міжнародної технічної співпраці Expertise France – командою проєкту RELEVE.

У Чернігові поліцейські затримали зловмисника, який погрожував гранатою колишній дружині та поліцейським 11:42

В ніч на 31 жовтня до поліції надійшло повідомлення від мешканки Чернігова, яка заявила, що до неї додому прийшов колишній чоловік та погрожує розправою.

Облаштувати безбар’єрний простір в будівлях культурної спадщини стало ще простіше: про зміни в законодавстві – на зустрічі «Діалог влади та бізнесу» 11:21

Підприємці, які здійснюють свою діяльність у приміщеннях, розташованих у будівлях культурної спадщини, можуть без надмірних бюрократичних процедур облаштувати безбар’єрний простір для своїх працівників та відвідувачів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини