Стартував ремонт дорожнього покриття на вулиці Михалевича
10 липня дорожники вкладали асфальт на відрізку між вулицями Єськова та Волковича. Від сьогодні рухаються від Волковича до проспекту Миру.
Стан цієї автомобільної дороги був у критичному стані, тому і прийнято рішення виконати відповідні роботи. Вони поділені на кілька етапів, аби залишити можливість проїзду для транспорту.
– Планується демонтаж асфальтобетонного покриття на відрізку від вулиці Волковича до проспекту Миру, в п'ятницю, якщо все буде гаразд, то буде покладено вирівнюючий і суцільний шари. Ця вулиця важлива, тому що на сьогоднішній день являється єдиною об'їзною, у зв'язку з тим, що немає мосту. Вона дуже навантажена і її вкрай важливо було зробити, – пояснює начальник цеху з ремонту та утримання вулично-дорожньої мережі міста КП «АТП-2528» Роман Давлеткужин.
Паралельно з цими роботами працює техніка та спеціалісти і на вулиці Івана Мазепи. Дорожники на ділянці від кола до кола замінюють бордюри.
Наприкінці липня стартує укладання асфальтобетонного покриття.
Що ж стосується іншої ділянки, яка також потребує нагального ремонту, перехрестя між вулицями Мазепи та Музична, туди заїде техніка, як тільки водоканал відремонтує водогон.
Минулого тижня дорожні роботи виконані також на вулиці Мартина Небаби та Широкій.
– Був закінчений ремонт перехрестя вулиці Тероборони і Пашина. Теж важлива була ділянка, дуже велика кількість нарікань на неї була, – додав у коментарі Роман Давлеткужин.
Працюють комунальники «АТП-2528» і за іншими адресами, виконуючи ямковий ремонт, детальніше в сюжеті.


Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.