Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 серпня, 06:18:37

Дотримання вагових обмежень в спекотний період - запорука збереження покриття автомобільних доріг

12.07.2024   10:26Агенцiя

З метою збереження автомобільних доріг загального користування державного значення від руйнування та деформації під дією навантажень автотранспорту, в період підвищення температурних показників повітря понад 28°С Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області, керуючись вимогами Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги» та постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування», тимчасово ввела з 01 липня 2024 року (з 10:00 до 22:00) обмеження руху великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т автомобільними дорогами загального користування державного значення І та ІІ рівнів експлуатаційних вимог.

Але вимоги вказаних обмежень не виконуються значною частиною водіїв великовагового автотранспорту, про що свідчать зазнані нижче фотоматеріали.

Недотримання даних обмежень призводить до передчасного руйнування покриття автомобільних доріг, на ремонт якого недостатньо коштів через військові дії на території України та спрямування коштів Державного бюджету на посилення обороноздатності Збройних сил України.

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області просить водіїв та перевізників з відповідальністю ставитись до тимчасово введених обмежень, а також повідомляти працівникам поліції про виявлені факти порушень вимог введених обмежень.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини