"Укрзалізниця" скасовує поїзд Intercity Київ-Чернігів-Київ
Надалі між столицею та Черніговом шість разів на тиждень курсуватиме поїзд №886/888 Фастів-Чернігів.
Про це пише ЦТС з посиланням на Телеграм-канал "Залізні магістралі".
У розкладі "Укрзалізниці" вказано, що поїзд №702 не курсуватиме з 8 липня, а поїзд №704 скасовується з 9 липня.
Надалі між столицею та Черніговом шість разів на тиждень курсуватиме поїзд №886/888 Фастів-Чернігів.
Поїзд №892/894 Фастів-Славутич курсуватиме п’ять разів на тиждень.
Обидва регіональні поїзди мають вагони 3-класу, вартість проїзду складає 80-97 грн.
https://cfts.org.ua/
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.