Прилуцькі поліцейські затримали водія автомобіля, який збив дитину та втік з місця події
Співробітники Прилуцького райвідділу поліції упродовж кількох годин розшукали та затримали водія автомобіля, який причетний до скоєння смертельної ДТП.
Затриманого помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Вчора близько 22-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що в селі Тростянець Прилуцького району водій легкового автомобіля на вулиці збив дитину та втік. На жаль, від отриманих тілесних ушкоджень 3-річний хлопчик загинув.
На місце події негайно прибули співробітники відділу кримінальної поліції, група реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група Прилуцького райвідділу поліції та слідчі з розслідування злочинів у сфері транспорту обласної поліції.
Поліцейські упродовж декількох годин встановили особу причетного до ДТП та його місцезнаходження. Ним виявився 21-річний мешканець одного з сіл Прилуцького району.
Усвідомлюючи тяжкість скоєного, водій переховувався у підвалі покинутого будинку. Там його в результаті негайних оперативно-розшукових заходів і виявили співробітники кримінальної поліції та відділу реагування патрульної поліції Прилуцького райвідділу.
Легковик з характерними для ДТП пошкодженнями поліцейські також відшукали: його зловмисник відігнав у лісосмугу за селом.
Поліцейські затримали чоловіка у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Автомобіль вилучено.
Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого).
Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression