Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 листопада, 06:09:32

З 21 червня на кілька днів перекриють рух на ділянках вулиць Тероборони та Спортивна

21.06.2024   12:54Агенцiя

Відповідне рішення погоджено виконавчим комітетом Чернігівської міскої ради 20 червня.

Для запобігання виникнення аварійних ситуацій під час проведення ремонтних робіт на об'єктах вулично-дорожньої мережі необхідно перекрити рух автотранспорту на ділянках вулиці Тероборони:

    від вулиці Леоніда Пашина до Добролюбова;
    від вулиці Леоніда Пашина до Весняної.

Та ​​​​​​ вулиці Спортивної:

    від вулиці Леоніда Пашина до Добролюбова.

Період перекриття з 8.00 год. 21 червня по 20.00 год. 25 червня.


Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27

З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.

Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48

Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини