До 10 років позбавлення волі засуджено 18- річного мешканця Чернігівського району за спричинення тяжкого тілесного ушкодження
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого за умисне вбивство та розбійний напад 18-річного мешканця Чернігівського району у заподіяння 30-річній знайомій жінці тяжкого тілесного ушкодження.
Прокурором у суді доведено, що влітку 2023 року неповнолітній на той час обвинувачений, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, перебуваючи в одному із сіл Куликівської селищної територіальної громади, в ході виниклого конфлікту, здійснив постріл з револьверу Флобера в живіт 30-річній мешканці Чернігівського району, тим самим спричинивши потерплій тілесні ушкодження у вигляді: проникаючого поранення живота з дефектом очеревини, поширеною позаочеревинною гематомою, ускладненого внутрішньочеревною кровотечею.
Вироком суду обвинуваченого з урахуванням наявності у нього попереднього вироку засуджено до остаточного покарання у виді 10 років 6 місяців позбавлення волі.
Наразі вирок не набрав законної сили.
За інформацією Козелецької окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.