Тролейбусний маршрут, який з'єднає Шерстянку і Подусівку з центром та Бобровицею, має запрацювати в липні
Про це повідомив під час загальноміської наради 18 червня в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.
Зараз триває робота над облаштуванням місць висадки-посадки пасажирів, адже маршрут новий і включає зупинки, через які до цього не курсував громадський транспорт. Тільки після цього схему руху можна буде погодити з патрульною поліцією і запустити роботу цього тролейбусного маршруту.
– Схему руху нам ніхто не погодить поки не буде зупинок. Маршрут узгоджується з патрульною поліцією, а тролейбусне управління запускає тролейбуси з автономним запасом ходу, які ми придбали. Ми орієнтуємося на першу половину або середину липня. Шерстянка та Подусівка будуть з'єднані з Бобровицею через центр міста, – говорить Ломако.
Нагадаємо, що рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 24 квітня 2024 року у Чернігові розширено тролейбусну мережу. Додано новий маршрут № 1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка», який обслуговуватимуть тролейбуси з автономним запасом ходу, придбання яких фінансується з міського бюджету. Машини курсуватимуть з інтервалом руху у 20 хвилин.
– Треба зробити покриття (на зупинках – ред.), але для цього необхідно вирішити асфальт чи бруківка. А самі зупинки ми там зараз не поставимо, а тільки знаки, бо на це не закладені кошти, – зазначив начальник управління ЖКГ Ярослав Куц. – Як тільки у нас буде остаточна схема (від патрульної поліції – ред.), то нам потрібно кілька тижнів на виконання.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.