єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримає ще 31 чернігівець
Чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, затверджені на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 11 червня.
На засіданні Комісії, що відбулось 30 травня, прийняли 54 рішення, з них:
31 про надання компенсації на загальну суму 3637572,19 грн;
13 про відмову (три заяви – за заявою власника; чотири – у зв’язку з неможливістю забезпечити власником свою присутність; п’ять – оскільки об’єкт нерухомого майна відновлено власником; одна – оскільки не відповідає умовам надання компенсації, оскільки розрахована в чек-листі сума компенсації перевищує встановлений максимальний розмір, що становить 500 тис. гривень);
чотири про зупинення розгляду заяви;
шість про поновлення розгляду заяви.
За словами начальниці відділу організації роботи з питань компенсації за пошкоджене та знищене нерухоме майно Оксани Болтян, наразі вже прийнято 1 674 рішення. Загалом подано 2 106 заяв про пошкоджене житло.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19
Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.
«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38
Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.
День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16
Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.
2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12
2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.
Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31
Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.