Поліцейські Чернігівського району склали три адмінматеріали на нетверезого водія, що вчинив ДТП
Увечері в суботу 8 червня до поліції повідомили, що поблизу одного з сіл Михайло-Коцюбинської громади автомобіль з’їхав з розібраного мосту та завис на металевих конструкційних елементах споруди.
Водій дивом вцілів і безпорадно ходив поруч з автівкою.
Оглядаючи місце ДТП, інспектори відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції з’ясували, як розвивався інцидент. 47-річний чернігівець за кермом легковика «Chevrolet» не вибрав безпечної швидкості руху та не врахував дорожню обстановку. Автівка наїхала на дорожні знаки, що попереджали про об’їзд через ремонтні роботи, та продовжила рух прямо. У підсумку, легковик злетів з мосту та завис на металевих конструкціях споруди. В автопригоді ніхто не постраждав.
Під час спілкування з водієм патрульні відзначили явні ознаки алкогольного сп’яніння у чоловіка. Громадянин погодився пройти огляд на стан сп’яніння у встановленому законом порядку. Прилад Драгер засвідчив вміст у крові водія 3.91 проміле алкоголю, що у 20 разів перевищує граничну межу.
поліцейські чернігівського району склали три адмінматеріали на нетверезого водія, що вчинив дтп
Крім цього, в процесі перевірки з’ясувалося, що водія було позбавлено права керування усіма видами транспортних засобів на один рік за аналогічне правопорушення. Відповідне рішення Новозаводський районний суд Чернігова ухвалив у березні 2024 року, тож воно зберігає чинність.
Поліцейські склали на правопорушника три адмінпротоколи:
- за статтею 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил дорожнього руху, що призвело до дорожньо-транспортної пригоди);
- за ч. 2 статті 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом особою в стані алкогольного сп’яніння);
- за ч. 5 статті 126 КУпАП (керування транспортним засобом особою, що має діюче позбавлення права керування, вчинене повторно протягом року).
Складені адміністративні протоколи скеровані до суду для вжиття заходів про притягнення злісного правопорушника до відповідальності.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації
Надзвичайні події в області за останню добу 11:43
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.
У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42
У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression