До 15 років за ґратами засуджено члена банди, яка вчинила умисне вбивство чотирьох осіб
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної та Прилуцької окружної прокуратур визнано винним учасника озброєної організованої злочинної групи у бандитизмі та умисному вбивстві при обтяжуючих обставинах (ст. 69, п.п. а, г, ж, з ст. 93 КК України (в редакції 1960 року)), який до 2021 року перебував у розшуку.
Вироком Ічнянського районного суду його засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
За даними слідства, у червні 1995 року учасники банди зустрілися з трьома мешканцями міста Пирятин, Полтавської області для обговорення розподілу сфер злочинного впливу. Не дійшовши згоди у вирішенні даного питання, за вказівкою керівника банди, обвинувачений разом з іншими учасниками організованої групи, озброїлися автоматом й пістолетами та, під приводом відпочинку на природі, виїхали з пирятинцями на озеро. Після розпивання алкогольних напоїв члени озброєної організованої злочинної групи нанесли потерпілим численні тілесні ушкодження, силою посадили їх до автомобілів та вивезли до лісосмуги, де заподіяли смертельні поранення.
Залишивши місце злочину, зловмисники зрозуміли, що водій одного з авто був присутнім при скоєнні вбивства. Прагнучи приховати раніше вчинений злочин, вони зупинилися в безлюдному місці та в салоні транспортного засобу здійснили постріл з вогнепальної зброї у водія.
Тіла потерпілих учасники банди закопали. Зброю та автомобіль заховали в лісосмузі.
У ході судового розгляду обвинувачений своєї провини у скоєному не визнав.
До набрання вироком законної сили чоловік перебуватиме під вартою.
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.