Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 10:01:49

На минулому тижні рятувальники 157 разів залучались до ліквідації пожеж та надзвичайних подій

10.06.2024   15:24Агенцiя

Упродовж минулого тижня (з 03 по 10.06.2024) вогнеборцями ліквідовано 23 пожежі, з яких 14 в житловому секторі, 3 на транспорті, 1 в природних екологічних системах та 5 інші.

Внаслідок дії небезпечних факторів вогню 1 особу травмовано. Разом з тим, на жаль, у вогні загинуло дві людини.

На водних об'єктах  області потонула 1 особа.

Сапери частини піротехнічних робіт, підводного та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 89 разів залучались до дій за призначенням. У встановленому порядку вилучено та перевезено 127 вибухонебезпечних предметів.

Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 44 рази залучались для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт.
 

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини