Скеровано до суду обвинувальний акт відносно мешканця м.Черніговаза незаконне придбання та зберігання з метою подальшого збуту психотропних речовин у великих розмірах та особливо небезпечних наркотичних засобів
Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно місцевого жителя за незаконне придбання та зберігання з метою подальшого збуту психотропних речовин у великих розмірах та особливо небезпечних наркотичних засобів (ч.2 ст.307КК України).
Прокуратурою висунуто обвинувачення 28-річному чоловіку, який незаконно придбав та зберігав у власному автомобілі з метою подальшого збуту 20 згортків з амфетаміном та каннабісом.
Довідково: санкція ч.2 ст.307КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 10років позбавлення волі з конфіскацією всього належного особі майна.
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.