Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 квітня, 23:14:14

Родинам загиблих Захисників передали державні нагороди

10.06.2024   12:30Агенцiя

Указами Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі посмертно нагороджено загиблих Захисників Чернігівської області.

Нагороди дружинам, дітям, батькам та іншим близьким Героїв передали сьогодні начальник ОВА В’ячеслав Чаус, командир військової частини Нацгвардії України Ігор Оринко, представник ОК «Північ», бригадний генерал Михайло Сидоренко та військовий священник, отець Максим.

    «На кожній такій зустрічі дуже важко підібрати слова, бо жодне не втішить і не розрадить… Бо знову це нестерпне посмертно. Найщиріші співчуття родинам загиблих Героїв. Перемога обов’язково буде нашою! Дуже прикро, що такою надвисокою ціною», – сказав В’ячеслав Чаус.

    «Патріотизм не в тому, що ми вдягаємо вишиванки, беремо в руки прапори, промовляємо гасло  «Слава Україні!»… Патріотизм насправді любить дієслова, він проявляється у діях і звершеннях. Наші воїни це довели», – звернувся до родин отець Максим.

Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено:

ТЕВКУНА Максима Вікторовича – молодшого лейтенанта;

орденом «За мужність» ІІ ступеня (посмертно) нагороджено:

САЛОВА Олександра Олександровича – старшого солдата

орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено:

ГЕГУ Олександра Олександровича – старшого солдата;

ГІРЯНСЬКОГО Миколу Івановича – солдата;

ГОЛУБОВСЬКОГО Володимира Васильовича – головного сержанта;

ГРАНЕВСЬКОГО Дениса Васильовича – солдата;

ЖУКА Григорія Віталійовича – солдата;

ЗІБНИЦЬКОГО Максима Олександровича – солдата;

КАЛЬЧИЦЬКОГО Дмитра Сергійовича – солдата;

КОЙВІСТОВА Григорія Миколайовича – солдата;

КОЦЮБУ Олексія Андрійовича – солдата;

ЛИТВИНЕНКА Сергія Васильовича – солдата;

ЛОБОДУ Юрія Васильовича – солдата;

НОСОВЦЯ Віталія Вікторовича – молодшого сержанта;

ПРОХОРОВА Кирила Ігоровича – солдата;

САВЕНКА Миколу Васильовича – старшого солдата;

СЕНИКА Станіслава Михайловича – солдата;

СЄРОГО Андрія Анатолійовича – старшого сержанта;

СІДУНА Івана Івановича – солдата;

ТКАЧЕНКА Андрія Івановича – солдата;

ТРУХАНА Дмитра Олександровича – солдата;

ФАЙНИЦЬКОГО Миколу Анатолійовича – солдата;

ШИКОВЦЯ Олександра Олександровича – старшого сержанта;

ШИНКАРЮКА Максима Сергійовича – солдата;

ЯРЕМЕНКА Сергія Сергійовича – солдата;

ЯТЧЕНКА Олексія Сергійовича – солдата;

медаллю “Захиснику Вітчизни” нагороджено

ТАРАСЕНКА Олександра Миколайовича – молодшого лейтенанта.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини