Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 07:40:56

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Чернігівському районі

10.06.2024   10:50Агенцiя

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 79-річний водій автомобіля, а двоє його пасажирів отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані.

7 червня до Чернігівського райуправління поліції надійшло повідомлення, що на автошляху між селами Гарбузин та Єрків в Козелецькій громаді сталася дорожньо-транспортна пригода. На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції та слідчі з розслідування злочинів у сфері транспорту.

Правоохоронці встановили, що водій автомобіля марки «Volkswagen Touareg» не впорався з керуванням, внаслідок чого машина злетіла з дороги та потрапила у кювет. Водій від отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці, а двоє його пасажирів (40-річний та 71-річний син з батьком), отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до лікарні.

За цим фактом поліція розслідує кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, що спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження).



Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини