Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 05:09:42

З керівниками закладів соціального захисту Чернігівщини укладатимуть контракти

06.06.2024   10:42Агенцiя

Керівників закладів соціального захисту Чернігівщини переведуть на контрактну форму трудових відносин.

Це передбачено рішенням травневої сесії обласної ради для узгодження їхньої роботи з чинним законодавством. Відповідну юридичну процедуру обговорили сьогодні в ОДА на зустрічі з керівниками закладів соціальної сфери Чернігівщини.

    «Це вимога часу і нормальна практика. Ми знаємо, що в закладах охорони здоров’я трудова діяльність вже регулюється за такою формою», – каже заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк.

Контракт буде укладений на термін до заміщення відповідних посад за результатами конкурсу, але не більше 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Крім того, учасники зібрання говорили про результати моніторингових візитів, здійснених представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини до інтернатних закладів області, а також підготовку до роботи в осінньо-зимовий період (забезпечення закладів генераторами, паливом, теплопостачанням, медикаментами, продуктами тривалого зберігання тощо).

Серед проблемних питань – переповнення стаціонарних закладів та недостатність коштів на проведення капітальних ремонтів.

    «Заклади соціальної сфери виконують дуже важливу функцію, а ми як партнери будемо й надалі допомагати у вирішенні всіх проблемних питань, які однозначно є спільними для нас», – підсумувала Жанна Шерстюк.



Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14

У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини