Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 14:41:34

Чернігівські надзвичайники врятували з пастки корову

05.06.2024   14:50Агенцiя

4 червня до рятувальників Прилуччини зателефонувала жінка та повідомила, що її корова, повертаючись з пасовиська, втрапила у глибоку яму на власному подвір’ї.

Самостійно дістати тварину господарі не змогли, тому вирішили звернутися по допомогу до рятувальників.

Прибувши на місце події, надзвичайники за допомогою лопат розширили яму, зафіксували знесилену тварину рятувальною мотузкою та витягли її на поверхню.

Корова залишилась ціла та неушкоджена, а власники були щиро вдячні рятувальникам за порятунок.


 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07

Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.