«Чернігівводоканал» отримав від GIZ спецавтомобіль вартістю 15 млн грн
КП «Чернігівводоканал» за результатами співпраці з німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) отримав автомобіль вартістю 15 мільйонів гривень. Про це повідомив директор підприємства Сергій Малявко під час загальноміської наради 4 червня.
– Це автомобіль три в одному: мулосос, асенізатор і каналопромивач. Орієнтовна його вартість в Україні 15 мільйонів гривень. Цей автомобіль буде працювати на каналізаційних мережах. Аналогічний автомобіль зараз у роботі, замовляємо для водопровідних мереж, – говорить директор підприємства.
Повідомив Сергій Малявко і про підготовку до запуску когенераційної установки, яку раніше отримали від партнерів –Міжнародної організації з міграції. Це перша така установка на водоканалі в Україні. Її планують використовувати як альтернативне джерело енергії для роботи очисних споруд у випадку відсутності електроенергії.

Крім того, проведена робота і знайдені партнери, які готові забепечити підприємство ще двома такими установками, але вже більшої потужності – 1 МВт та 700 кВт.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.