Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 08:17:10

Безвісти зниклі за особливих обставин: у поліції Чернігівщини функціонує спеціалізована робоча група з пошуку зниклих громадян

31.05.2024   14:40Агенцiя

Поліцейські вживають комплекс заходів, спрямованих на встановлення місця знаходження безвісти зниклих в умовах воєнного стану військовослужбовців та цивільних осіб.

Нагадаємо, що спеціалізована робота група була створена з метою підвищення результативності пошукових дій, а також для комунікації з родинами зниклих громадян.

Начальник відділу розслідування злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, слідчого управління обласної поліції Сергій Шевченко зазначив, що серед основних завдань робочої групи є збір оперативної інформації про місце зникнення особи, відбір біологічних зразків у родичів для майбутньої ідентифікації, чітка співпраця з громадянами, які втратили зв’язок зі своїми близькими, які перебували в зоні проведення бойових дій.

Шановні громадяни, якщо вам відомі факти зникнення безвісти громадян в тому числі за особливих обставин, їх викрадення або взяття у полон ви можете звернутися до найближчого підрозділу поліції із відповідною заявою, або ж до учасників робочої групи за номерами: 093-60-45-241, 073-31-24-604, 063-87-44-354, 063-816-24-75, 067-89-22-015.

За кожним фактом зникнення особи за особливих обставин, викрадення або потрапляння у полон слідчими Національної поліції розпочинається кримінальне провадження (відомості вносять до Єдиного реєстру досудових розслідувань).

Увага, діють шахраї!

При надходженні дзвінків від невідомих осіб з вимогою надання грошової винагороди за інформацію про місцезнаходження зниклої особи, вирішення питання щодо звільнення з полону такої особи або з інших схожих питань, слід їх ігнорувати та виключити можливість переводу будь-кому грошових коштів, що є злочинними (шахрайським) схемами, які можуть бути застосовані окремими особами. Про надходження таких дзвінків або повідомлень у будь-якому додатку, необхідно одразу повідомляти слідчого у кримінальному провадженні, або звертатись із відповідною заявою до найближчого відділу (відділення) поліції.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини