Пікапи, «Мавіки», «Старлінки» та генератори громада Чернігова цього тижня передала військовим
Громада Чернігова продовжує допомагати нашим захисникам. Чергову партію придбаного за заявками військових передали їм для використання
Відповідні рішення затверджені Чернігівською міською радою 28 травня.
– Пікапи, «Мавіки», «Старлінки» та генератори цього тижня передали військовим. Все це вже роз'їхалося за місцями призначення, використовується там, де треба. Наприклад, машини – для мобільних груп ППО.
Опрацьовуємо й інші заявки від військових, зараз закуповуємо РЕБи та квадрокоптери. Неодноразово говорив публічно, що зараз головні пріоритети міста – відновлення руйнувань, завданих росіянами, та допомога нашим військовим, щоб вони більш якісно могли бити ворога, зберігаючи свої життя, – повідомляє в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.