Чернігівщина може запропонувати найціннішу співпрацю – можливість здобути унікальний досвід
На цьому наголосив директор Центру кризових ситуацій та підтримки (CDCS) при МЗС Франції Філіп Лаліо сьогодні під час зустрічі з начальником Чернігівської ОВА В’ячеславом Чаусом. Центр працював із загрозами для цивільного населення під час бойових зіткнень зокрема в Судані та Ємені.
Філіп Лаліо вперше в Україні та області, відтак начальник ОВА коротко ознайомив з ситуацією та основними викликами в регіоні.

Як зауважив директор Центру, основна взаємодія може скластися у галузях енергетики, медицини, освіти та розмінування. З акцентами на відновлювальних джерелах енергії, ментальному здоров’ї, навчанні в прикордонні та підводному розмінуванні.
- Важливо якісно об’єднати взаємодію в таких різних сферах життєдіяльності області. Щоб раціонально розподілити можливості та оперативно інформувати про потреби, працюватимемо безпосередньо через Регіональний офіс міжнародного співробітництва, - акцентував В’ячеслав Чаус.
Принагідно делегація огляне низку об’єктів для потенційної співпраці, а також тих, де вже реалізовуються проєкти за підтримки Франції.
Регіональний офіс міжнародного співробітництва — ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністраці
Останні новини Чернігівщини
Масштабне оновлення тепломереж: водіїв попереджають про перекриття на вулиці Коцюбинського 09:49
Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» переходить до наступного етапу великого проєкту «Реконструкція трубопроводів централізованої системи теплопостачання комунального підприємства «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради».
У поліції Чернігівщини відзначили професійну діяльність офіцерів служби освітньої безпеки 09:18
З нагоди другої річниці створення Служби освітньої безпеки начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Іван Іщенко та т.в.о начальника Управління патрульної поліції в Чернігівській області Ярослав Гордієнко відзначили офіцерів СОБ.
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.