Хто на Чернігівщині найкращі у «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» — визначать змагання наступного тижня
З грудня минулого року у Чернігівській області відбулися три етапи спортивних змагань ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»: у межах шкіл, громад та районів.
За цей час у турнірах взяли участь тисячі учнів із сотень команд. Ініціатива охопила 209 шкіл у 55 громадах області.
На часі — четвертий, обласний етап. Тут за перемогу боротимуться 37 команд у чотирьох видах спорту: волейболі, футзалі, баскетболі та спортивному орієнтуванні. Змагання заплановані на 27–29 травня.
Читати також: На Чернігівщині готуються до обласного етапу ініціативи «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»
Учора фахівці органів управління освітою Корюківського, Ніжинського, Новгород-Сіверського, Прилуцького, Чернігівського районів провели онлайн-жеребкування, аби визначити порядок зустрічей між командами та сформувати графік змагань.
Обласні фінали «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» відбудуться:
з волейболу (серед дівчат) — 27 травня;
з футзалу — 27 травня;
зі спортивного орієнтування — 28 травня;
з баскетболу (серед дівчат) — 28 травня;
з баскетболу (серед юнаків) — 29 травня;
з волейболу (серед юнаків) — 29 травня.
Переможці обласного етапу представлятимуть Чернігівську область на заключному, всеукраїнському етапі.



Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.