У команди Чернігівської області переможне ІІ місце на чемпіонаті України серед юніорів та юніорок з біатлону!!!
З 15 по 21 січня 2024 року пройшов чемпіонат України серед юніорів та юніорок з біатлону в селі Яворів, Львівської області.
У змаганнях приймали участь 8 регіонів та місто Київ, загалом 80 юніорів та юніорок.
Команда Чернігівської області виборола ІІ місце.

Маємо такі результати:
Індивідуальна гонка:
2 місце – ЛисенкоОлег;
3 місце - Макаренко Єгор.
Спринт:
3 місце - Лисенко Олег;
Естафета:
3 місце юніорки - Чернігівська область у складі:
Антоненко Інна;
Голоборода Марія;
Шичкіна Валерія;
Калита Варвара.
3 місце юніори - Чернігівська область складі:
Трейтяк Ярослав;
Дʼяков Ілля;
Аксюта Володимир;
Лисенко Олег.
Масстарт
3 місце - Макаренко Єгор.
Змішана естафета:
3 місце Чернігівська область у складі:
Голоборода Марія;
Калита Варвара;
Лисенко Олег;
Макаренко Єгор.
Тренери спортсменів: Ворчак О. В., Ворчак С.Л, Ворчак М В , Зоц М.М., Зоц Ж. С., Зоц С.М., Зоц Я.М., Лісогор М.О.
Департамент сім’ї, молоді та спорту
Чернігівської обласної державної адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18
Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.
У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37
Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.
У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06
Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.
Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25
У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.
Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04
З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.