Чернігівським спортсменам — призерам міжнародних змагань та тренерам вручили грошові винагороди
В.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако сьогодні, 15 грудня, зустрівся зі спортсменами-призерами міжнародних змагань та тренерами.
За зайняті призові місця на чемпіонатах Європи та світу з різних видів спорту їм були вручені грошові винагороди.

— Добре, що попри усі негаразди, ми бачимо ваші досягнення і радіємо тому, що чернігівські спортсмени гідно представляють і місто, і Україну на міжнародних змаганнях. В той час, коли Україна бореться за свободу і державність, чернігівські спортсмени захищають честь нашої країни. Дякую за вашу наполегливу працю та ваших тренерів, — подякував Олександр Ломако. — У межах можливостей місто завжди підтримує вас фінансово. Хотілося б більше, але цей рік надзвичайно складний, 2024-й буде ще складнішим.
Очільник міста побажав присутнім міцного здоров’я, успіхів у всіх наступних змаганнях і, звичайно, Перемоги України.
Грошові винагороди отримали:
Чередінов Ігор Борисович — заслужений тренер України, особистий тренер Олени Костевич;
Галина Авраменко — членкиня збірної команди України зі стрільби кульової, бронзова призерка Чемпіонату світу з кульової стрільби 2023 року;
Самохіна Катерина Василівна — тренерка-викладачка КПНЗ ДЮСШ «Авангард» Чернігівської міської ради, особиста тренерка Галини Авраменко;
Андрій Ревко — срібний та бронзовий призер Чемпіонату світу з важкої атлетики серед юніорів до 20 років 2023 року;
Почкай Василь Васильович — тренер-викладач КПНЗ ДЮСШ «Атлет» Чернігівської міської ради, особистий тренер Андрія Ревка;
Овчаренко Олександр Володимирович — директор КПНЗ ДЮСШ «Атлет» Чернігівської міської ради, особистий тренер Андрія Ревка;
Зоц Жанна Степанівна — тренерка-викладачка СДЮШОР із зимових видів спорту, особиста тренерка Атрема Тищенка;
Сергій Кужельний — срібний призер Чемпіонату світу з кікбоксингу ІСКА 2023 року;
Роман Луданік — бронзовий призер Чемпіонату світу з кікбоксингу ІСКА 2023 року;
Роман Потій — срібний призер Чемпіонату світу з кікбоксингу ІСКА 2023 року;
Денис Простев — переможець Чемпіонату світу з кікбоксингу ІСКА 2023 року;
Роман Власенко — переможець Чемпіонату світу з кікбоксингу ІСКА 2023 року;
Ілля Буданов — срібний призер Чемпіонату світу з кікбоксингу ІСКА 2023 року;
Євгеній Киянець — срібний призер Чемпіонату світу з кікбоксингу ІСКА 2023 року;
Даніл Пустовойт — бронзовий призер Чемпіонату світу з кікбоксингу ІСКА 2023 року;
Кужельний Андрій Володимирович — голова обласної федерації кікбоксингу, тренер.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».
На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34
Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.
Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17
Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.
Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15
У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.