Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 12:52:21

Команда Чернігівської області виборола ТРЕТЄ місце на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики

21.09.2023   12:05Агенцiя

Збірна команда Чернігівської області виборола ТРЕТЄ місце на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2008-2009 рр.н., який відбувся у період з 15 до 17 вересня 2023 року у м. Івано-Франківськ.

В особистому заліку спортсмени завоювали 9 призових місць, з них: 2 -перших; 3 -других; 4 -третіх місця. У змаганнях приймали участь 590 учасників із 24 команд областей України.

Особисті результати:

ШЕПЕЛЬ Ангеліна:

    1 місце у штовхання ядра,
    3 місце у метанні диску, вихованка ОДЮСШ з олімпійських видів, тренер Таратухіна Н.П.

ГОЛУБ Дмитро:

    1 місце в бігу на 300 м з бар’єрами, вихованець Прилуцької ДЮСШ, тренер Салівон Р.П., Марченко М.С.

ЖМЕНЬКОВСЬКИЙ Роман:

    2 місце в бігу на 100 м, вихованець Корюківської ДЮСШ, тренер Сахута А.О.

ЛАВСЬКИЙ Андрій:

    2 місце у штовханні ядра, вихованець ОДЮСШ з олімпійських видів, тренер Таратухіна Н.П.

ЧЕРНУШЕНКО Артем:

    2 місце в бігу на 1500 м,
    3 місце в бігу на 800 м, вихованець КДЮСШ-2 ЧМР, тренер Антонова В.Г., Овчаренко І.М.

СПЕХІН Денис:

    3 місце у стрибках у довжину, вихованець Козелецької ДЮСШ, тренер Шарак О.В.

ЧУБАРА Артем:

    3 місце у потрійному стрибку з розбігу, вихованець Корюківської ДЮСШ, тренер Сахута А.О.

Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20

Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.

У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49

10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.

Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08

Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 22 чернігівця 10:47

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 10 листопада затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини