Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 вересня, 06:38:18

Річний підсумок “Білого вітру”

13.12.2012   11:14Агенцiя

Рік завершується, і підбивають підсумки своєї діяльності зокрема і спортивні клуби та секції.

Звичайно, таке підбиття підсумків найчастіше має вигляд змагань. Однак це може бути і незвичайне, яскраве видовище. Саме так відбувається в спортивному клубі “Білий вітер”, що практикує бразильське бойове мистецтво капоейра.

Це – і змагання, і разом з тим не зовсім змагання. Тобто переможець визначається, але в парі відбувається не двобій, а гра – так це і називають учасники. Хоча треба віддати належне вихованці спортивного клубу “Білий вітер”, особливо старші юнаки і дорослі, володіють бразильським мистецтвом капоейра в тому числі і на рівні самозахисту. А для дітей це насамперед загальний фізичний і естетичний розвиток.

Адже, крім відпрацювання ударів, ухилів, кидків та акробатичних елементів, кожне тренування обов’язково передбачає музику, танець і спів. Між іншим, це дозволяє сходитися у бойовій грі учасникам незважаючи на стать, зокрема й дівчатам проти хлопців, а також і на вагову категорію. Через це спортсмен набуває цінного вміння не боятися і за потреби протистояти фізично крупнішому супротивнику. З усіх цих причин у Чернігові капоейра стає все більш популярною: клуб відвідує уже понад 250 людей різного віку.

Цього разу після змагань був проведений і ритуал посвячення учнів зі врученням відзнак – шнурів, які позначають рівень майстерності. У капоейрі це називається “батізаду” – буквально “хрещення”.

Чернігівські ентузіасти разом зі своїми однодумцями в усій Україні наполегливо наближають цей вид бойового мистецтва до офіційного визнання, а відтак затвердження єдиних програм підготовки та правил змагань.


http://chodtrk.com.ua/?p=7093

Останні новини Чернігівщини

 У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон»

У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон» 17:48

19 вересня у Чернігові пройшов напівмарафон Нової пошти. Забіги стартували з Красної площі та об’єднали понад 1500 бігунів.

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста 17:37

Щороку, у вересні, жителі Семенівки з нетерпінням чекають свята, яке об’єднує нас усіх – День міста.

Прокуратура через суд домоглася забезпечити належне збереження ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» 17:22

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду у повному обсязі задоволено позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури до ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство» про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання забезпечити організацію проведення робіт із винесення меж ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» площею 183 га та закріплення їх в натурі (на місцевості).

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта»

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта» 17:21

Передача техніки відбулася 20 вересня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Володимира Короленка.

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»».

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»». 17:14

В планах організаторів проєкту долучити до сортування пластикових відходів дітей міста Чернігова та їх батьків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини