«Золото» у дзюдо та захист титулу на боксерському ринзі: «польські вихідні» чернігівських спортсменів
Минулі вихідні виявилися вдалими для чернігівських спортсменів.
Так, під час чергового етапу Кубка Європи з дзюдо серед юніорів вихованка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Казакова здобула «золото» у вазі до 78 кг. Спортсменка поповнила скарбничку української збірної у перший змагальний день.
У півфіналі Анна здолала турчанку Агас, а у фіналі менш ніж за пів хвилини перемогла ще одну представницю Туреччини Ціцек.
Загалом наша команда посіла шосте місце в загальномедальному заліку, здобувши шість нагород. Змагання, участь в яких взяли понад 400 спортсменів з 24 країн, тривали два дні у польській Познані.
Чемпіон WBO Oriental у першій середній вазі чернігівець Дмитро Митрофанов втретє захистив титул, виборовши перемогу у бою проти венесуельця Хуана Карлоса Родрігеса. Бій відбувся в межах вечора боксу MB Promotions в польському місті Згожелець.
Для Дмитра це був перший бій з грудня 2021 року.
За повідомленнями Федерації дзюдо України,
Чернігівської обласної організації Федерації боксу України
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.