Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 жовтня, 03:34:32

Чернігівський “Буревісник” зіграв у третьому етапі Кубку України з волейболу

14.11.2011   14:43Агенцiя

10-12 листопада чернігівський СВК “Буревісник-ШВСМ” зіграв у Хмельницькому матчі третього етапу Кубку України з волейболу.


В цих змаганнях наші волейболісти знаходяться у групі “В-2” ще з трьома командами.

У перший день “Буревісник” з рахунком 3-1 (19:25, 25:18, 25:23, 25:23) переграв харківський клуб “Юридична академія”. На жаль, наступні дві зустрічі чернігівці програли, не перемігші в жодній з партій. Спочатку вони поступилися ще одній харківській команді “Локо-Експрес” (21:25, 22:25, 20:25), а потім склали зброю перед господарем туру – хмельницьким “Новатором” (20:25, 22:25, 24:26).

Наразі “Буревісник” посідає третю сходинку у своїй підгрупі.

http://noc-cn.org/news/chernigivskij_burevisnik_zigrav_u_tretomu_etapi_kubku_ukrajini_z_volejbolu/2011-11-12-337

Останні новини Чернігівщини

Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19

Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.

«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38

Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.

День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16

Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.

2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12

2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.

Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини