Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 15:07:40

Українській спортсменці скоротили термін дискваліфікації за допінг

04.12.2012   20:03Агенцiя

Міжнародна федерація важкої атлетики (IWF) скоротила термін дискваліфікації знаменитої української спортсменки Ольги Коробки.

Ольга Коробка

Ольга Коробка

Виконком IWF вдвічі зменшив чотирирічний термін дискваліфікації, якою срібний призер Олімпіади-2008 в Пекіні, триразова бронзова медалістка чемпіонатів світу і триразова чемпіонка Європи зазнала після світового форуму-2011 в Парижі через нібито застосованого напередодні якогось допінгового препарату.

Дискваліфікація Коробки закінчиться 13 листопада 2013, так що восени 2014-го в Астані ми вже зможемо побачити Ольгу на помості в боротьбі за нагороди чемпіонату світу.

Сама Ольга, дізнавшись про подвійне скорочення терміну своєї дискваліфікації, вже дала згоду наставникам збірної України найближчим часом з повною віддачею влитися в тренувальний процес.

http://podrobnosti.ua/sports/2012/12/04/874374.html

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини