Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 15:22:35

У Чернігові відбулася акція на підтримку захисників “Азовсталі”

25.07.2022   08:54Агенцiя

Військовослужбовці підрозділів та управління оперативного командування «Північ» долучилися до спортивного міжнародного флешмобу “Біжу за Азовсталь” #runforAzovstal, щоб підтримати побратимів, які тримали Маріуполь.

У Чернігові разом із багатьма іншими українськими та європейськими містами відбулася акція на підтримку захисників “Азовсталі”, які майже три місяці в повному оточенні боронили Маріуполь і право його мешканців жити у вільній, незалежній державі.
 
Організували акцію “Біжу за Азовсталь” родини військових. Дистанція була дальністю в півтора кілометри, однак забіг мав благодійну мету, тож в ньому не було ані переможців, ані переможених. Загалом було понад 300 учасників та учасниць заходу.
 
Традиційно забіг відкрили виконанням Державного Гімну України. А полеглих Героїв пом’янули у хвилині мовчання.
 
 
 
 
 
ОК Північ

Останні новини Чернігівщини

Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24

У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.

Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26

Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.

Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44

Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.

Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22

З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.

Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47

У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини