Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 00:07:21

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам

27.06.2022   17:22Агенцiя

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.

Змагання проходили з 1 по 15 травня в м. Кашіас-ду-Сул (Бразилія).

До національної збірної увійшли три вихованці комунального закладу «Чернігівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа осіб з інвалідністю» Чернігівської обласної ради. Зокрема, у змаганнях з плавання — Олексій Коломієць і Владислав Адамович, з кульової стрільби — Інна Афонченко.

Олексій став п’ятиразовим чемпіоном та завоював ще й срібну медаль. Владислав додав до скарбниці два «золота», а Інна — ще три.

Їхні тренери Дмитро Гунько та Геннадій Авраменко кажуть, що такі досягнення — результат клопіткої праці. Вони не сумнівалися, що змагання будуть успішними, але приємно здивовані, що аж настільки.

Спортсмени ж зазначають, що найбільшою мотивацією було — заявити про Україну на увесь світ. Свої нагороди вони присвячують незламним Збройним Силам України.

Сьогодні чемпіонів та їх наставників привітав і начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

«Дякую, що ви так наполегливо наближаєте нашу найбільшу Перемогу. Мене переповнює гордість», — зауважив начальник ОВА.

Також він зазначив, що навіть в такі складні часи адміністрація шукатиме шляхи розвитку спорту в області. 

Відповідно до обласної Програми розвитку фізичної культури та спорту Чернігівської області на 2021-2025 роки, спортсменам і тренерам найближчим часом виплатять винагороди на загальну суму 333 750 грн.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій 
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50

Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.

На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39

У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.

На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47

Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.

Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35

26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини