Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 07:51:01

Хвостенко: "Стаєш старше - стає страшно"

27.11.2012   17:57Агенцiя

Знаменита українська біатлоністка Оксана Хвостенко, яка відзначає сьогодні свій 35-й день народження, розповіла про життя після закінчення кар'єри.

"Знаете, для многих собственный день рождения - это самый нелюбимый праздник. Ты все старше и старше, становится страшно, - смеется Оксана.- Это в спорте все мы были бесстрашные. А жизнь немного по-другому устроена. От каких-то опасений никуда не деться. Первое время без спорта было вообще тяжело. Я и психовала, и расстраивалась. Но сейчас уже более уравновешенно, спокойно на все реагирую, адаптировалась".

"Ностальгия по большому спорту не посещает.Но иногда задумываюсь о том, что, если бы время повернуть вспять и спортивную карьеру начать сначала, наверное, по-другому бы себя вела, по-другому на многие вещи смотрела. Определенные ошибки замечаешь только тогда, когда за плечами осталась 17-летняя спортивная карьера".

"У меня никогда не было людей, на которых бы я равнялась, не было кумиров. Просто у каких-то спортсменов обращала внимание на технику, у других - на общую физическую форму. Возможно, если бы мне сейчас было 18 лет, по-другому бы подошла к этому вопросу, к тренировкам бы по-иному относилась, - вспоминает Оксана.

Оксана Хвостенко родилась 27 ноября 1977 года в Чернигове. Четырехкратный призер чемпионатов мира (две серебряные и две бронзовые медали), двукратная чемпионка Европы, четырехкратная чемпионка Универсиады.

Закончила карьеру по итогам сезона 2010/2011. Замужем за биатлонистом Вячеславом Деркачом. Воспитывает сына и дочку.

sport-xl.net

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.