Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 14:54:13

Матч туру. “Десна” – “Скала”

24.11.2012   15:08Агенцiя

Після резонансної заяви керівництва ФК Скала майбутнє стабільного раніше клубу знаходиться в тумані. Хто знає, може, втілиться в реальність самий песимістичний сценарій, і тоді виїзд в Чернігів ризикує стати останнім матчем в історії стрийського клубу…

Якщо ж дистанціюватися від негативу і сподіватися на краще, поєдинок здасться вкрай цікавим з турнірної точки зору. Звичайно, позиції Десни дуже міцні – команда однозначно може записати собі в актив перших два кола, вона довела свою перевагу над усіма суперниками і заслужено веде “караван” Групи А зі значним відривом від переслідувачів.

Але з точки зору боротьби за друге місце (це, нагадаємо, зона плей-офф) поєдинок буде найважливішим. Перемога гарантовано дозволить Скале обігнати пропускає тур Славутич, а в разі осічки Ниви – опустити і тернопільську команду.

З точки зору історії протистоянь Скала – не найзручніший суперник для Десни. У сезоні 2010/2011 стрийська команда двічі обіграла чернігівців – і вдома, і в гостях, а в першому колі вдома дала бій суперникам (1:1).

Перше коло: Скала – Десна – 1:1 (Цюцюра, 60 – Бриль, 59).
Баланс зустрічей: 5: +2 = 1-2; 7:5 на користь чернігівців.
У Чернігові: 2: +1 = 0-1; 2:2.

http://galsports.com/News.aspx?id=17407

Останні новини Чернігівщини

Підготовка до нового навчального року: нарада з керівниками закладів освіти Чернігівщини 14:39

На Чернігівщині активно триває робота з керівниками установ освітньої сфери. Поступово реалізується підготовка закладів до нового навчального року та опалювального сезону.

Спецпризначенці поліції Чернігівщини привітали з Днем народження синів загиблого побратима 14:08

Любомир та Радомир – сини спецпризначенця поліції Владислава Редька, який віддав життя, захищаючи Україну. У травні 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині поліцейський отримав поранення, від яких помер у лікарні.

Поліцейські Чернігівщини викрили злочинну групу, яка налагодила збут психотропів у виправній колонії 13:37

Оперативники управління карного розшуку та слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини спільно зі співробітниками Північно-Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції та ДУ «Менська виправна колонія №91» під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинної групи, причетної до незаконного обігу психотропних речовин.

У Ніжинській громаді підбили підсумки конкурсу «Школа Фондів громад» 13:15

Для Ніжинської громади важливо підтримувати ініціативи, що сприяють розвитку освіти, формуванню навичок безпеки, зміцненню ментального здоров’я та згуртованості жителів.

Суд задовольнив позов прокурора та повернув у власність Чернігівської обласної ради 48 га земель лісу 12:10

Господарським судом Чернігівської області задоволено позов Козелецької окружної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної ради до Остерської міської ради про витребування на користь держави в особі Чернігівської обласної ради земельної ділянки лісового фонду.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини