Стадіон у Чернігові розміновано після російських обстрілів
Фахівці провели розмінування «Чернігів-Арени» та забрали всі вибухонебезпечні предмети, що потрапили на територію футбольного стадіону.
Як повідомляє пресслужба ФК «Чернігів», із території стадіону прибрали всі вибухонебезпечні предмети, передає Укрінформ.
На початку березня стадіон постраждав від бомбардування російськими військами. У газон арени потрапило одразу два снаряди.
Зараз «Чернігів-Арена» вже розмінована.
«Чернігів-Арена» - домашній стадіон ФК «Чернігів», який виступає у Другій лізі. Також на цій арені проводила матчі «Десна» (U19).
24 лютого росія розпочала ракетні обстріли по українських містах, а потім розпочала масштабне вторгнення. Війна рф проти України триває вже 49-й день.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв