Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 лютого, 14:41:33

Біатлоніст з Чернігівщини Дмитро Суярко створив благодійний фонд для допомоги ЗСУ та відновлення лижної бази

06.04.2022   12:17Агенцiя

Біатлоніст з Чернігівщини Дмитро Суярко створив благодійний фонд, куди вніс особисті кошти та шукає платформу, на якій виставить свою медаль з Паралімпійських ігор-2022.

Про це повідомляє Суспільне.

З початку війни біатлоніст з Чернігівщини Дмитро Суярко захищав честь країни на Паралімпійських іграх у Пекіні, виборовши 1 золоту і 3 бронзових медалі. 15 березня команда перетнула кордон між Польщею і Україною, розмістившись у Західному реабілітаційному центрі, що на Львівщині.

«Наступного дня, завдяки соцмережам, мені вдалося знайти водія, який їхав із Києва до Ніжина. Я залишив всі свої речі на базі, купив квиток зі Львова до Києва, зібрав сумку зі необхідними речами та продуктами, поїхав», - каже Дмитро Суярко.

У Вертіївці Ніжинського району (звідки спортсмен родом) він просився до лав територіальної оборони, але йому відмовили.

«Мені сказали, що нам такі люди потрібні тут, а не на передовій. Ви для нас зробили результат у Китаї, ви нас відволікали, приносили радість та впевненість. Проте я і сам розумів, що маючи 5% зору, я б дуже й не допоміг, але душа хотіла допомагати. Дуже некомфортно себе почував, коли впусту проводив дні після прибуття з Паралімпіади. Тоді мені запропонували створити благодійний фонд, який допомагатиме надалі. Мене це дуже зацікавило. Обдумав, чи зможу. Мені почали допомагати, бо ж останні 10 років все, що я робив – це тренувався. За освітою я вчитель фізичної культури. А тут фінансова сфера, мені дуже складно», - каже спортсмен.

Першим внеском до фонду стали особисті кошти Дмитра – щоби приємніше було за розпочату справу. Також планує виручити кошти за одну із бронзових нагород на Паралімпіаді в Пекіні.

«Багато спортсменів зараз виставляють зараз свої медалі на аукціон. Я шукаю хорошу платформу для того, щоби виставити на благодійний аукціон одну зі своїх медалей для допомоги нашій армії».

За словами спортсмена, поки йде війна, першочергово фонд допомагатиме Збройним Силам України. Також допомога громадянам Чернігова та області, які того потребують. У майбутньому планується допомога на відбудову міста.

«Хотів би співпрацювати з місцевою владою, яка знає, на що треба витрачати кошти першочергово. Але окремою одна із програм буде – відновлення лижної бази».

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини