Чернігівська самбістка виборола звання чемпіонки світу
Другий день чемпіонату світу із самбо став успішним для збірної України. Одразу дві медалі здобули українські самбісти на світовому форумі, що проходить у Ташкенті.
Юлії Гребеножко не було рівних у ваговій категорії до 65 кг. 26-річна українка успішно пройшла всю дистанцію змагань, а у фінальному поєдинку здолала Ажар Саликову із Казахстану.
Сутичка проходила у рівній боротьбі, але на останніх секундах поєдинку Юлія зуміла провести вдалий прийом та здобути золоту нагороду.
Це перша золота медаль 26-річної спортсменки на чемпіонатах світу.
Ще один українець Дмитро Стеценко завоював бронзу у вазі до 88 кілограм.
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.