Чернігівський поліцейські посів призове місце на Чемпіонаті НПУ з багатоборства кінологів
Поліцейський кінолог Дмитро Страдомський разом зі службовим собакою Вуком посіли друге місце у номінації «Затримання умовного порушника» на змаганнях з багатоборства поліцейських кінологів з усіх регіонів України.
Всеукраїнський Чемпіонат Нацполіції України проходив у кілька етапів – за межами міста та на території Кінологічного центру ГУНП і «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських».
Поліцейські разом зі своїми чотирилапими напарниками змагалися у подоланні смуги перешкод, слідовій та пошуковій роботі, вибірці людей та речей і затриманні умовних правопорушників. За результатами кожного з етапів чемпіонату визначено кращих.

Кращими у номінації «Затримання умовного порушника» визнано: І місце – Томас Зіньгіс (Одеська область) зі службовим собакою Байрою; ІІ місце – Дмитро Страдомський (Чернігівська область) зі службовим собакою Вуком; ІІІ місце – Іван Пестов (Луганська область) зі службовим собакою Деллі.

Усі призери отримали кубки, дипломи та цінні подарунки.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.