Ніжинська спортсменка Наталя Чистякова знову чемпіонка
17 жовтня, Наталя Чистякова стала чемпіонкою світу з самбо до 21 року на змаганнях у Греції.
У фінальній сутичці вона перемогла росіянку.
«Ніжинська «спартанка», по суті, самурай у душі, пишаємось! Альбертич (йдеться про Сергія Альбертовича Полтавцева – авт.), браво! Ніжин знову пишається вами! Наша історія – в наших руках! Йдемо далі… P.S. Наша збірна України завоювала два золота, і одне з них їде до Ніжина», — написав у соцмережі президент Федерації дзюдо Ніжина Костянтин Смалій.
Щиро вітаємо Наталю і Сергія Альбертовича із заслуженою перемогою.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.